Home Проекти Стан та перспективи співпраці між бізнесом та НДО в Донецькій та Луганській областях

Соціологічна лабораторія Програми соціології була співвиконавцем проекту “Стан та перспективи співпраці між бізнесом та НДО в Донецькій та Луганській областях” (організатори проекту – Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та “Форум НДО в Україні”).

Основна мета проекту – вивчення особливостей міжсекторальної співпраці громадських організацій та малого і середнього бізнесу в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, основними дослідницькими запитаннями були наступні. Як започатковується співпраця локального бізнесу і місцевих НДО? Які формати їхньої взаємодії є найбільш продуктивними і корисними для громад регіону? Які чинники сприяють зазначеній співпраці? Які фактори можуть стати на перешкоді для неї? Як долати ці перешкоди?

Проект реалізували співробітники Львівської бізнес-школи (LvBS) у співпраці із викладачами і студентами кафедри соціології Українського католицького університету. Основними виконавцями були:

• Людмила Крижановська (керівник відділу розвитку проектів Львівської бізнес-школи) – розроблення концепції проекту, загальний менеджмент;
  • Віктор Сусак (к.с.н., проф. кафедри соціології УКУ) – розробка інструментарію експертного онлайн-опитування, аналіз результатів експертного онлайн-опитування, написання звіту за результатами експертного онлайн-опитування;
  • Оксана Міхеєва (д.і.н., проф., завідувач кафедри соціології УКУ) – розробка інструментарію експертного онлайн-опитування, пошук експертів для кейсів, інтерв’ювання експертів, розробка кейсів;
  • Інга Козлова (к.с.н., доц. кафедри соціології УКУ) – розробка інструментарію експертного онлайн-опитування, розробка інструментарію для опису кейсів, підготовка навчальних кейсів, написання звіту за результатами кейс-стаді;
  • Дмитро Миронович (к.с.н., доц. кафедри соціології УКУ) – розробка інструментарію експертного онлайн-опитування;
  • Ірина Когут (зовнішній експерт) – пошук експертів для кейсів, інтерв’ювання експертів;
  • Марія Сав’яненкоМарія Вельчинська, Христина Грисько (студентки кафедри соціології УКУ) – розширення бази контактів для опитування, проведення онлайн-опитування.

Звіт за результатами дослідження доступний для читання та завантаження українською мовою.