Ukraine’s hidden tragedy: understanding the outcomes of population displacement from the country’s war torn regions

Home Проекти Ukraine’s hidden tragedy: understanding the outcomes of population displacement from the country’s war torn regions

Проф. Оксана Міхеєва та доц. Вікторія Середа є співдослідницями в проекті “Ukraine’s hidden tragedy: understanding the outcomes of population displacement from the country’s war torn regions”.

Головна ідея цього проекту полягає у тому, що повноцінна відбудова суспільства та пост конфліктне примирення не може відбутися без глибокого розуміння проблем людей, що були змушені залишити свої оселі в результаті війни, та без їх повного включення до соціальних, економічних і правових структур всередині країни.

Цей проект має на меті заповнити цю прогалину шляхом опитування осіб, переміщених в результаті конфлікту, а також осіб, яким доручено надання допомоги українським ВПО. Ключові питання дослідження зосереджені навколо правового і соціального статусу ВПО з Донбасу та Криму, а також їх повсякденного досвіду, їх здатності отримати роботу в новому місці проживання, а також того, як ВПО справляються із новими викликами життя. Проект включатиме більше 100 глибинних співбесід – інтерв’ю, що проводитимуться у декількох ключових містах України.

Більш детальна інформація про проект доступна за посиланням.

За результатами проекту зроблено публікації: