Науковий семінар кафедри соціології: “Сучасна релігійність України в європейському контексті”

http://www.europeanvaluesstudy.eu/files/pages/importanceofgod.jpg

Фото взято з сайту European Values Study

11 лютого 2016 р. в рамках роботи наукового семінару кафедри відбудеться круглий стіл на тему “Сучасна релігійність України в європейському контексті: результати соціальних опитувань” за участі Олени Богдан (к.с.н., доцент кафедри соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія”) та Вікторії Середи (к.соц.н., доцент кафедри соціології).

В доповідях Олени Богдан та Вікторії Середи йтиметься про прояви релігійності в сучасному українському соціумі у діахронному та європейському порівняльному контекстах. Зокрема, на матеріалах European Values Study (EVS) та International Social Survey Programme (ISSP) розглядатимуться рівень релігійності, конфесійна приналежність, зміст релігійних ідентичностей у порівнянні з іншими європейськими країнами. Друга доповідь зосереджуватиметься на міжрегіональній специфіці українського соціуму, на змінах, що відбулися у цій сфері після революції Гідності та про зв’язок між релігійністю та громадським активізмом.

В дискусії також візьмуть участь Оксана Іванкова-Стецюк (д.с.н., доцент, старший науковий співробітник відділу соціальної антропології, Інституту народознавства НАНУ), Наталія Зайцева-Чіпак (к.с.н., директор Українського центру вивчення громадської думки “Соціоінформ”) та Дмитро Миронович (к.соц.н., доцент кафедри соціології).

Короткий звіт про науковий семінар доступний за цим посиланням.

No comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *