Форум “Українська вимушена міграція: соціальні, економічні та культурні наслідки”.

Запрошуємо відвідати форум “Українська вимушена міграція: соціальні, економічні та культурні наслідки”.
У межах форуму відбудеться обговорення результатів дослідження за проектом “Прихована трагедія України: розуміння результатів переміщення населення з постраждалих від війни регіонів країни”, яке проводилося міждисциплінарною командою Університету Бірмінгема, Університету Оксфорда та Українського католицького університету та зустріч-вистава за текстами (про) підлітків, які втратили свої домівки, але не втратили віри в майбутнє своєї країни.
Форум відбудеться 19 квітня 2018 року о 13:00 за адресою м. Львів, УКУ, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, Паркова аудиторія.
BRPhoto_stillDisplaced2015-72_preview

У процесі обговорень ітиметься про актуальні проблеми переселенців, які унаявнились у процесі дослідницьких інтерв’ю (проблеми права власності, житла, доступу до медичної допомоги, тощо), а також про можливі сценарії їх пом’якшення.
У межах форуму учасники та учасниці звернуться до питань захисту ВПО, ролі міжнародної спільноти та економічних наслідків конфлікту, а також поділяться рекомендаціями для міжнародних організацій, органів влади та громадських ініціатив, щоб запобігти маргіналізації та соціальному відчуженню вимушених переселенців.
Учасники форуму – д-р Ірина Кузнєцова, головний дослідник проекту, д-р Гулара Гулієва (Університет Бірмінгема, юридична школа), проф. Оксана Міхеєва (Український католицький університет, програма соціології), д-р Влад Михненко, (Університет Оксфорда), д-р. Світлана Бабенко (Національний університет ім. Т. Шевченка), д-р Оксана Іванкова-Стецюк (Інститут народознавства НАН України), проф. Оксана Довгополова (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова).
BRPhoto_Donbas_October2016-261_preview

Повна програма заходу українською мовою https://bit.ly/2qpx6xa
Англійською мовою https://bit.ly/2GSLB2M
Зважаючи на обмежену кількість місць, просимо завчасно зареєструватися, заповнивши коротку форму за посиланням https://bit.ly/2GTRXTy

Захід є частиною проекту, що фінансується Дослідницькою радою з досліджень у галузі мистецтв та гуманітарних наук Великобританії та Партнерства для вивчення конфліктів, злочинності та питань безпеки (грант AH /P008305/1).
Детальніша інформація про проект «Прихована трагедія України: розуміння результатів переміщення населення з постраждалих від війни регіонів країни» за посиланням: www.idpukraine.com

Фото – Бен Робінсон

No comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *