Інга Козлова взяла участь у Зимовій школі з громадського здоров’я

12622316_204675136548104_9012840635917426727_oВикладач кафедри Інга Козлова взяла участь у Зимовій школі з громадського здоров’я, що проходила в Одесі з 18 по 23 січня 2016 року. Зимова школа – платформа для фахівців громадського здоров’я та обміну професійною інформацією. Школа мала на меті комунікацію акторів у сфері охорони здоров’я: медичних працівників, науковців, управлінців, представників закордонних фондів, професійних медійників, а також артикуляцію різноманітних питань, що стосуються функціонування Public Health в Україні. Участь у Школі дала змогу окреслити ту нішу, яку у подальшому може зайняти соціологія у розвитку Public Health в Україні, обговорити умови співпраці із викладачами Школи охорони здоров’я Києво-Могилянської академії та Факультету здоров’я, етики та суспільства Маастріхтського університету (Нідерланди).

Зимова школа 2016 пропонувала дві паралельні тематичні секції. Кожна тематична секція складалася з двох триденних модулів, передбачених у розкладі протягом усіх шести днів Школи. Перша секція була присвячена громадському здоров’ю та основам епідеміології. Друга секція –– комунікації в громадському здоров’ї.

Лекції в межах секцій викладались провідними професорами, експертами та фахівцями із ЮНІСЕФ, Швейцарського інституту охорони здоров’я та тропічної медицини (м. Базель, Швейцарія), Маастрихтського університету (Нідерланди), Європейської обсерваторії здоров’я та інші.

Організатори школи –– Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ в Україні та Школа охорони здоров’я Києво-Могилянської академії.