Релігія та українське суспільство: три роки після Майдану

centrЗапрошуємо до участі у круглому столі “Релігія та українське суспільство: три роки після Майдану“, який відбудеться 12 вересня в Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького (з 13:00 до 15:00 в лекційній аудиторії на 2 поверсі Центру).
В рамках круглого столу доценти кафедри соціології УКУ Наталія Зайцева-Чіпак, Дмитро Миронович та Данило Судин обговорять, якими є теоретичні рамки соціологічного вивчення релігії в сучасних суспільствах загалом та українському зокрема, як змінилася роль релігії в соціальному житті України протягом останніх трьох років, яким є зв’язок релігії та національної ідентичності, як змін він зазнав протягом після 2014 р.
Модератор круглого столу – проректор із зовнішніх зв’язків УКУ Олег Турій, дискутантка – доцент кафедри соціології НаУКМА Олена Богдан.

Для участі в круглому столі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму!