Підважена модерність: від економіки до етики?

15 березня 2017 р. відбувся науковий семінар кафедри філософії УКУ “Підважена модерність: від економіки до етики?” за участю д.ф.н. Валерії Корабльової (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Валерія Корабльова – доктор філософських наук, стипендіат дослідницької програми Карнегі (Стемфорд), Інституту наук про людину (IWM, Відень), Artes Liberales (Варшава) та ін. Сфера наукових зацікавлень: Євромайдан, Центрально-Східна Європа, трансформації пострадянського простору, ідеологічні студії, соціальна і політична філософія.

Висловлюємо подяку кафедрі філософії УКУ за можливість розмістити відеозапис семінару, оскільки тема важлива і актуальна для соціологічного осмислення соціальних процесів в сучасному світі.