«Occupy Zhukova»: ревіталізація деградуючого міського середовища

lipatov20 грудня в рамках роботи наукового семінару кафедри соціології з доповіддю «Occupy Zhukova»: ревіталізація деградуючого міського середовища виступить Кирило Ліпатов, кандидат історичних наук, в сфері чиїх наукових зацікавлень знаходяться археологія, антропологія, urban studies.

Переосмислення сучасного простору міст, спровоковане поширенням розуміння нових стандартів та вимог до середовища буття людини, сприяло розробці низки проектів, спрямованих на ревіталізацію деградуючих міських середовищ. Сучасний містянин перебуває у пошуках комфортного буття, висуває вимоги до безпечності та доступності простору, воліє бачити вулиці та площі міста як простір соціабельності, однак часто не володіє необхідним арсеналом засобів вивчення та оновлення простору.

Наш час потребує креативних проектів, що, з одного боку, формують бачення сучасного міського простору, а з іншого – напрацьовують практики та алгоритми залучення громадян до спільної дії у розв’язанні задач місцевого значення.

Саме про такий досвід роботи з міським простором – від вивчення його ресурсів та можливостей до пропозицій щодо його трансформації з урахуванням сучасних проблем – будемо говорити з нашим гостем Кирилом Ліпатовим.

До участі запрошуємо всіх зацікавлених осіб! Лекція відбудеться о 14:00-15:30 в УКУ (ауд. 128, вул. Свєнціцького, 17).

No comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *