Картографія та просторовий аналіз даних

16593648_1295230660516343_1752862760_o27 лютого відбудеться науковий семінар кафедри соціології “Картографія та просторовий аналіз даних“, на якому виступить з доповіддю Вікторія Середа, доцент кафедри соціології УКУ, пост-докторський стипендіат програми МАПА Українського Наукового Інституту, Гарвардського університету.

На семінарі йтиметься про специфіку програми “МАПА. Цифровий атлас України”, що розробляється в Українському Науковому Інституті Гарвардського університету. Основний фокус робитиметься на підрозділі “Сучасний атлас”, частиною якого є новий проект “Ідентичність і пам’ять”. Важливою специфікою проекту є його інтерактивність. “МАПА. Цифровий атлас України” створений з метою залучення академічної та позаакадемічної спільнот до вивчення України у площині перетину географічного (через процедури геокодування та геореференсування) та соціогуманітарного знання. Зокрема, через нанесення соціально-демографічних, історичних чи даних соціологічних досліджень на географічні полігони, що репрезентують області України, твориться унікальна можливість для порівняння різних аспектів та аналізу міжрегіональних та внутрішньорегіональних подібностей / поділів в Україні.

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі!

Час і місце проведення семінару: 27 лютого 2017 р., 15:00-16:00, ауд.218, вул.Свєнціцького, 17.